Vědci zcela změnili názor na opalování. Zatímco dříve po desetiletí tvrdili, že je opalování se na poledním slunci zdraví škodlivé, dnes si myslí opak.
Nebezpečí, které v podobě možného vzniku rakoviny kůže přináší lidské pokožce ostré slunce, údajně zcela vyvažují, ba dokonce převažují kladné účinky, které organizmu přináší vznikající vitamín D.
Celý článek najdete na stránkách TV n@va:
Tak vida a už to z nich leze. Začínají příznávat potřebu slunce. Jak jim ještě dlouho bude trvat, než přiznají chemtrails, geoengineering, škodlivost GMO potravin a další věci?
A co vy? Vyhýbáte se slunci a nosíte tmavé brýle?
Ano, polední slunce je nejlépe sledovat ve stínu sklípku a při červeném vínku. Tímto zdravím pana Zákopčáníka (našeho prvního a posledního meteorologa-profesionála)a jeho: "slunce v duši".
OdpovědětVymazatP.S. Vědci neustále tápají. Doktoři každý den léčí a příroda nás uzdravuje.
Slunci jsem se nevyhýbala nikdy a hodlám v tom pokračovat. NAOPAK cítím velký NEDOSTATEK SLUNCE, i když venku pobývám, jak to jen jde..
OdpovědětVymazatMažu se biokokosákem nebo olivovým olejem (hádejte, co s vaší kůží udělá krém na opalování s faktorem - že nepropustí UVB je jasný, ale to není vše....) a sluneční brýle nenosím. Nemyslím si, že je to nezbytné. Zrak mám vynikající a podle mě Slunko prospívá i očím...Tak to je můj názor:)
Mějte se,
Coccinelle
Od dubna do října, každý rok, jen, co vysvitne sluníčko, trávím čas od 12.OO do 13.00 na přímém slunci. Mám to štěstí, že mohu polední pauzu trávit doma na zahradě. Miluju to!!!
OdpovědětVymazatJana
Slnko je energia, ktoru potrebuje kazdy z nas. Skoda ze nam svieti coraz menej...
OdpovědětVymazatD3 je najlepsi zo Slniecka. Spomente si, ako na vas posobi pochmurne a dazdive pocasie na jesen a ako ozijete na jar, ked je viac slnecneho svetla.
....KUKANIE DO SLNKA ROBI SVETLO V DUSI
OdpovědětVymazatJemný ranní sungazing také není k zahození...
OdpovědětVymazatNenosením okuliarov sa vraj veľmi priaznivo aktivuje činnosť našich vnútorných orgánov .. opäť nezhoda medzi tým, čo je nám "vtľkané" do hlavy a možnou pravdou, ktorá je úplne inde.. :-)inak, už len to negatívne hodnotenie slnečného smrtiaceho žiarenia v médiách v nás musí vybudovať negatívne prijímanie žiarenia ako takého. Nečudo, že sa potom toto žiarenie v nás samých prejavuje ako jed, nie?
OdpovědětVymazat